Proje yönetimi lojistiği standart bir taşıma sistemi olmayıp bu iş için özel dizayn edilmiş ve bu amaçla oluşturulmuş bir operasyon çeşididir. Operasyon öncesi tüm süreçler titizlikle ele alınarak amaçlar, hedefler ve kriterler ayrıntılarıyla düşünülmektedir.

Devamını Gör...

Bir diğer yandan proje yönetimi, taşımacılığa yönelik bu operasyonlardan ayrı olarak müşteriler tarafından talep edilen; dağıtım, depolama, elleçleme gibi operasyonların bir bütün halinde planlanması anlamına gelir. 
Ayrıca her proje bizim için kendine has detayları içinde barındıran ve üzerinde zaman harcanması gereken başlı başına bir konudur. Özel bir planlama ve kişiselleştirilmiş bir yol haritası gerektirir. Belirlenmiş hedeflerin, maliyet ve zaman kriterlerine uygun yerine getirilebilmesi amacıyla kaynakların en etkin şekilde yönetimi sağlanmaktadır. Projenin yürütülmesi aşamasında, performans yönetimiyle süreçler kontrol altına alınmakta ve müşteri adına operasyon yakından takip edilir.
Lojistik süreçlerinizi yeniden yapılandırmak ve verimliliği artıracak yerleri keşfetmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 

Devamını Gizle...