Hakkımızda

1965 yılında rahmetli büyüğümüz Halil Keklik'in Konya eski saman pazarında at arabası ile başladığı hizmet yolculuğumuz bugün 3.kuşak tarafından hız kesmeden ilk günkü heyecan ile devam etmektedir.

Bugün 8 ilde 12 farklı lokasyonda ambarcılık, depolama faaliyetleri, parsiyel taşımacılık, ilaç taşımacılığı hizmetlerine rahmetli büyüğümüzden aldığımız geleneksel "halka hizmet hakka hizmettir" düsturu ile aralıksız devam ettirmekteyiz.

Teknolojik gelişmeleri yakinen takip ederek kurduğumuz dijital sistem iş ortaklarımızla aramızda güçlü bir köprü oluşturmaktadır. Ürünlerin siparişten teslimata kadar dijital platformumuzda izlenebilir olması bizlere olan güveni ve ilgiyi arttırmaktadır.

Hakkımızda

Memnun müşteri sayımızın sürekli artması her güne ayrı bir heyecanla başlamamıza sebep olmaktadır. Bu memnuniyetin sırrı ise çalıştığımız herkesi müşteri değil iş ortağı olarak görmekten geçmektedir.  

Ve en önemlisi bu hizmetleri sunan ekibimizin kimisi yollarda, kimisi sahada, kimisi de masa başında, size en iyisini sunmak, daha iyisini yapmak, daha mutlu iş ortakları biriktirmek için tüm gücüyle çalışmaktadır.

Bizimle olan yolculuğunuzda her daim “Emin olabilirsiniz...”