Ambar taşımacılık hizmeti, düşük miktarda ürün nakliyesinin söz konusu olduğu lojistik süreçlerine verilen isimdir. Tek bir aracı dahi doldurmayacak miktarlardaki ürünler, ambar kargo hizmeti ile ekonomik bir şekilde taşınmaktadır. Komple bir aracı dolduracak yükünüz yok ise, sevkiyatınızın çok fazla alıcısı var ise, ambalajı dolayısı ile ürünleriniz kargo firmalarınca taşınmıyorsa veya taşınsa dahi yüksek fiyatlar talep ediliyorsa bu durumda Ambar taşımacılık hizmeti devreye girer.

Devamını Gör...

 

Aktarma merkezlerinde aynı ile gidecek malzemeler toplanarak şehirlerarası araçlara yüklenir. Birleştirilerek sevk edilen malzemeleriniz varış merkezlerinde bu kez de dağıtım araçlarına aktarılarak alıcılarına ulaştırılır. Böylece ne komple, ne de parsiyel araç tutmaya yetecek yükü olmayan birçok göndericinin ürünleri birleştirilerek gönderilmiş oluyor.

Kısaca Ambar taşımacılık sisteminin birkaç avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz.
* Kargolara göre daha uygun fiyat avantajı
* Kargolar tarafından kabul edilmeyen ağırlıktaki ve hacimdeki malzemelerin taşınması
* Kargolar tarafından uygulanan sabit fiyat uygulamasının önüne geçilmesi

Mevlana Nakliyat olarak yaygın şube ağımız ile müşterilerimize Ambar taşımacılık hizmetini en düşük fiyatlarla en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Sizleri de aramızda görmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 

Devamını Gizle...