FTL (Full Track Load) dilimizde tam kamyon yükü anlamına gelmektedir. Tam kamyon yükü kavramı kamyonun ya da tırın kapasitesinin tam olarak dolduğu ve bu kapasitede tek bir ürün ya da şirketin benzer ürünlerinin taşındığı durumlar için kullanılmaktadır.  Tam kamyon yük taşımacılığı, hem nakliye şirketi için hem de işveren firma için oldukça uygun ve rahat taşıma sistemidir.

Devamını Gör...

Nakliye şirketi bu sayede, ihbar, faturalama, yük yükleme ve indirme sırasındaki bekleme zamanları sonucunda meydana gelen ek masrafları en aza indirmiş olur. Ayrıca, nakliye yapan firma için FTL taşıma sistemi, taşınacak yükü, herhangi bir aktarma yapmadan, yükleme noktasından alıcıya direk ulaştırmanın en hızlı nakliye seçeneğini oluşturur. Emtianın araca yüklenmesi, indirilmesi ve yüklenmiş emtianın emniyetinin sağlanması gibi birçok işlem için daha az vakit harcanır ve zamandan kazanmış olur.
Kısaca FTL taşıma sisteminin birkaç avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz.
* Fiyat avantajı
* Teslimat hızı
* Hasar kayıp oranı düşüklüğü
* Eksik ya da yanlış ürün gönderim riskinin olmaması

Bünyemizde bulundurduğumuz Isı kontrollü araçlarımızla frigofrik taşımacılıkta yapan Mevlana Nakliyat’ın tüm ürünleri allrisk sigorta kapsamındadır. Sizde rekabetçi fiyatlarımızı almak ve konusunda uzman arkadaşlarımızla görüşmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 

Devamını Gizle...